VEURNE: Perfect onderhouden en ingerichte woning (2006) met alle modern leefcomfort, 4 slpks, zolder en gezellig tuintje op 296m² grondopp.
Bijna helemaal verscholen aan de rand van het centrum van Veurne werd ongeveer 20 jaar terug een nieuw woonerf gebouwd. Eén van deze woning is nu op zoek naar een nieuwe eigenaar. Gedurende de voorbije 20 jaar woonden de huidige eigenaars steeds in deze woning. Zij hebben de woning met heel veel liefde ingericht en onderhouden en resulteert zo in een prachtige instapklare woning.
- GLVL.: inkomhall met apart toilet, sfeervolle woonkamer (met cassette open haard op aardgas) met open ingerichte keuken (gaskookplaat, dampkap, vaatwasmachine, spoelbak, koelkast, combi-microgolfoven & kasten), handige voorraadberging, garage met aansluiting wasmachine.
- 1ste VERD.: nachthall, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douchecel en lavabomeubel.
- 2de VERD.: extra zolderberging.
Extra's: centrale verwarming op aardgas, PVC-raamwerk met dubbele beglazing, 4 volwaardige slaapkamers, regenwaterput (5.000 liter), dakisolatie,...
Gezien de woning een half open bebouwing is, is er aan de zijkant van de woning eveneens toegang. Er is een private parkeerplaats voor de garagepoort en aan de zijkant voorzien. Via het poortje aan de zijkant is er zo ook te voet of met de fiets toegang voorzien.
Zalig genieten vanop het terras en in de onderhoudsvriendelijke tuin (niet groot, niet klein). De tuin is volledig omheind en is verder voorzien van een tuinhuis voor het tuinmateriaal te stockeren.
De woning is rustig gelegen én biedt een vlotte verbinding naar het eigenlijke centrum van Veurne en het commerciële hart van de stad.
Voor diegenen die zelf geen handige klussers zijn, is dit een ideale woning: perfect onderhouden én 100% instapklaar én fantastisch EPC!